Відгуки

Відгуки

Дуже довго обирала між різними варіантами шкіл і зупинилась на цій. І жодного разу про це не пожалкувала. Приємні викладачі та адміністрація, багато цікавих завдань, які зроблені за сучасними матеріалами.

Іра Кушнір

Мій син відвідує школу * Go UP * в Шепетівці. Дуже рекомендую цю мовну школу! Висока якість навчання, помірна ціна! Школа нам дуже подобається. Син суттєво підтягнув англійську, особливо граматику і розмовну мову. В школі оцінки з англійської стали значно кращими. Син відвідує заняття із задоволенням. Викладачі – молоді приємні, дають зрозуміле пояснення, заняття організовані цікаво. Влаштовує зручний час для занять, зручний розклад та місце розташування. Плануємо і далі продовжувати навчання у школі * Go UP *

Лариса Василівна

Хотел бы выделить системную программу обучения и дополнительные индивидуальные уроки, которые здорово помогают проработать темы. И в группе всего 4 человека – очень удобно. А преподаватель просто супер. Хотя и на дом тоже много задают работы, в основном по повтору пройденного материала!

Олег